GAZİANTEP İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

“AKÇAKOCA SENİN GÖZÜNDEN DAHA BİR GÜZEL” FOTOĞRAF YARIŞMASINA TÜM FOTOĞRAF SEVERLERİ BEKLİYORUZ...!

AKÇAKOCA.jpeg
 Yarışma
 09 Kasım 2022 Çarşamba - 08:00    ~    02 Haziran 2023 Cuma - 17:30
 Ulusal
 Akçakoca Kaymakamlığı, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, Düzce Üniversitesi teknik desteğiyle düzenlenecektir.
 Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Cami Kebir Mah. Hükümet Konağı F Blok Kat 1 Merkez/DÜZCE E-Posta: iktm81@ktb.gov.tr Tel: 0 380 780 17 00 facebook.com/DuzceTurizmKultur instagram.com/duzceturizm/
 https://twitter.com/duzceturizm
 Düzce’nin Akçakoca ilçesinin kültürel ve doğal zenginliklerini fotoğraf sanatçılarının objektifinden görmek, çalışmalarını desteklemek ve ilçenin tanıtımına katkı sağlayarak ulusal düzeyde bilinirliğini artırmak amacıyla Akçakoca Kaymakamlığı, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, Düzce Üniversitesi teknik desteğinde “Akçakoca Senin Gözünden Daha Bir Güzel” adlı fotoğraf yarışması düzenlenecektir.

“Akçakoca Senin Gözünden Daha Bir Güzel”

Fotoğraf Yarışmasına Tüm Fotoğraf Severleri Bekliyoruz…

Sizleri Akçakoca’da misafir etmeye; muhteşem doğası, kültürel zenginliği, tarihi dokusu ve eşsiz lezzetleri ile dolu anılarınızı bizimle paylaşmaya davet ediyoruz.

Düzce’nin Akçakoca ilçesinin kültürel ve doğal zenginliklerini fotoğraf sanatçılarının objektifinden görmek, çalışmalarını desteklemek ve ilçenin tanıtımına katkı sağlayarak ulusal düzeyde bilinirliğini artırmak amacıyla Akçakoca Kaymakamlığı, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, Düzce Üniversitesi teknik desteğinde “Akçakoca Senin Gözünden Daha Bir Güzel” adlı fotoğraf yarışması düzenlenecektir.

 2 Haziran 2023 tarihinde son başvurusu yapılacak olan yarışmanın katılım şartları ve başvuru sayfasına 9 Kasım 2022 tarihinden itibaren https://vatandas.ktb.gov.tr/ adresinden ulaşılabilecektir.